travel_insurance

Et ootamatutes olukordades lisakulutusi vältida, soovitame alati koos reisiga osta ka reisitõrkekindlustus. Näiteks võib väga kulukaks kujuneda välisriigis haigestumine või õnnetusjuhtumisse sattumine. Kui reisid sageli, tagab reisikindlustuse poliis.

Meie partner BTA Kindlustus.

Ettevõte BTA Insurance Company SE omab üle 20 aastast kindlustusäri kogemust, olles 2009. aastal suuruselt kolmas kindlustusselts Baltimaades. Ettevõte BTA Insurance Company SE täiendab pidevalt pakutavate teenuste valikut, kasutab ära tänapäeva tehnoloogia loodud uusi võimalusi ja järgib kindlustusvaldkonna rahvusvahelisi suundumusi.

 Käesoleva aasta 24. augustil sai juhtiv  kindlustusandja Euroopas, Vienna Insurance Group AG (VIG),  meie ettevõtte suuraktsionäriks. VIG omandas 90% BTA aktsiatest.Vienna Insurance Group AG on nii Austrias kui Kesk- ja Ida-Euroopas juhtiv kindlustuskontsern. Kindla kaubamärgi, 190 aasta pikkuse kindlustusalase kogemuse ja tugevate kliendisuhetega kontserni kuulub ligikaudu 50 kindlustusettevõtet 25-st riigist.

 

Küsige pakkumist: info@merelinn.ee

Reisipäring