costabrava

04.05 – 29.06

 

Costa Brava on kataloonia ranniku põhjapoolseim osa.
Kuurortide rajoon kulgeb 200. kilomeetri pikkuselt Barcelonast põhja poole Blanesist kuni Prantsusmaa piiri ääres oleva Ampordani.  Tänu rahulikule merele ja pehmele kliimale on Costa Brava aktiivse puhkuse huvilisele tõeline paradiis. Siin võib tegelda purjetamise ja teiste veespordialadega, laskuda veeparkides mägedest või panna ennast proovile golfimängus, veesuusatamises või kalapüügil.Barcelona on Kataloonia pealinn, mis on kogu maailmas kuulus tänu oma unikaalsele, erinevatest ajajärkudest pärit arhitektuurile. Kõiki vaatamisväärsusi Barcelona siinkohal loetleda ei jõua, sest sisuliselt on igal siinsel hoonel omamoodi huvitav ajalugu.
Regiooni peamised kuurortkeskused on Cap de Bergur`i neemele koondunud Tossa de Mar, Lloret de Mar, Lloret de Mar Blanes, Palamos ja Platja D`Aro.
Lloret de Mar on kõige suurem ja kõige kuulsam kõigist Costa Brava kuurortidest. Selles puhkekeskuses on hästi välja arendatud infrastruktuur, mis oma arvukate diskoteekide, baaride, ööklubide tantsuprogrammide ja lasershowdega meelitab siia eelkõige noori. Kuurort sobib suurepäraselt ka lastega perepuhkuseks, sest siin asub kuulus veepark Water World, mille külastamine pakub suurt rahuldust nii lastele kui ka vanematele.Üks Lloret de Mar`i parimaid randu on Santa Cristina. Ajaloohuvilistele pakub kindlasti palju rõõmu näha tüüpilisi hispaania hooneid ja vanaaegset Sant Roma kirikut. Öösel linn muutub, mattudes värviliste tulede särasse. Siis linn elavneb, turistide salgad valguvad tänavatele, tööd alustavad arvukad ööklubid, diskoteegid, restoranid ja baarid ning jäävad koiduni avatuks. Lloret de Mar`is on hästi välja arenenud transpordisüsteem, tänu millele on lihtne jõuda ranniku naaberkuurortidesse.

 15.06 – 22.06 (7 ööd) Hind al./in.
 Alegria Bolero Park Apartamentos 3* ,hommikusöögid 589 € Päring
Alegria San Juan Park 2*, hommiku-ja õhtusöögid 619 € Päring
Tossa Beach Center 4 *-, kõik hinnas 709 € Päring
Bon Repos 4*, kõik hinnas  709 €   Päring
Tahiti Playa 4*, hommiku-ja õhtusöögid 745 € Päring


****
Tegemist on näidishindadega, hind sõltub reisi kuupäevast ja vabade kohtade olemasolust.


 

Reisipäring